System do obsługi dzierżawionych urządzeń
Aplikacja eKONTAKT to szereg modułów których zadaniem jest wspomaganie obsługi dzierżawionych urządzeń takich jak:
- Urządzenia wielofunkcyjne i drukarki
- Niszczarki , bindownice i inne podobne
- Plotery

eKONTAKT współdziała z programem księgowym Subiekt GT.
Pozwala na:
- automatyczne przechwytywanie liczników przesłanych e mail
- automatyczne przechwytywanie liczników z OPS i PRINTFLEET
- automatyczne przypominanie Klientom o konieczności podania licznika i jego wpisania
- samodzielne dopisywanie liczników przez moduł Kliencki
- samodzielne zgłaszanie wezwań serwisowych
- AUTOMATYCZNE WYSTAWIANIE FAKTUR W Subiekt GT
Gromadzi dane o:
- warunkach finansowych umów (czynsze, strony kolor, mono skany)
- sposobach fakturowania (24 wzorce wystawiania faktur)
- sposobach fakturowania urządzeń na jednej lub wielu fakturach wg ustawień dla każdego Klienta i umowy oddzielnie
- terminach wystawiania faktur wg ustawień indywidualnych dla każdego urządzenia
- użytkownikach w podziale na administratora i operatorów
- przypisanych do urządzeń Technikach
- przypisanych do Kontrahentów Handlowcach
- przechwytywanych licznikach w cyklach jeden w tygodniu
- ostatnich logowaniach się użytkowników
- ostatnich przypomnieniach o podanie licznika
- o braku konieczności oczekiwania na podanie licznika
- o modelach maszyn, opcjach , wydajnościach wymiarach i wagach
- dopasowaniu opcji i programów do maszyn
- o materiałach eksploatacyjnych i częściach zamiennych do urządzeń


FILM – eKontakt wstęp
FILM – co to jest eKontakt?
Aplikacja biurowa DEMO

Aplikacja kliencka DEMO
